HİZMETLERİMİZ

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ KURULUMU

GES projelerinde projelendirmeden kabul ve garanti sürecine kadar her aşamada EPC olarak hizmetimizin yanı sıra bakım onarım hizmeti sağlıyoruz.

DAHA FAZLA OKU

MÜHENDİSLİK ve DANIŞMANLIK

Güneş Enerji Sistemlerine dayalı proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güvenilir ve bağımsız mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

DAHA FAZLA OKU

PROJE YÖNETİMİ

Güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan ve santral kurulumu için müşterilerine her detayı titizlik ile oluşturulmuş projeler geliştirerek enerji çözümleri…

DAHA FAZLA OKU

GES SCADA SİSTEMİ

Güneş Enerji Santral kurulumlarında genel itibari ile birlikte kurulan Scada sistemi sayesinde santral ile olan veri iletişimi kolaylıkla sağlanmaktadır.

DAHA FAZLA OKU

KAMERA VE AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Güneş Enerji Santralleri için ihtiyaç duyulan bir diğer konu ise santralin güvenliğidir.

DAHA FAZLA OKU

ENERJİ NAKİL HATTI

ENH, elektrik santralinde kontrollü ve planlı olarak elde edilmiş elektrik enerjisinin, santrallerden dağıtım hatlarına iletilmesini sağlayan hatlardır.

DAHA FAZLA OKU

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Neden bizi seçmelisiniz?

Uygulanması istenen projenin ilk aşamalarından başlayarak o projenin tamamlanıp kabul hatta garanti sürecine kadar alanında uzman mühendislerimiz ile yanınızdayız. Hanges Enerji proje uygulama açısından en uygun çözümleri geliştirilerek teknik, finansal açılardan net bir değerlendirme sunarak en doğru yatırımı yapmanız için size yardımcı olur.

Birlikte çalışalım.

Hanges Enerji Güneş Enerji Santrali Kurulum ekiplerimiz, PV tesislerinin geliştirilmesi, tasarımı, dizaynı, işletilmesi ve bakımı konularında geniş deneyime sahiplerdir.  Ayrıca yatırımcılarımızı ve kendi çalışanlarımızı korumak için tesislerin kurulumu ve işletilmesi sırasında iş sağlığı ve güvenliği için yasal prosedürleri uygulamaktayız.

Birlikte çalışalım.

Güneş Enerjisi; uzmanlık, bilgi birikimi ve deneyim gerektiren ciddi bir konudur. Hanges Enerji olarak,  sizin için kuracağımız tesisin, tasarımı için yapılan ilk analizden, uygulanmasına, devreye alınmasına, bakım-onarımı ve uzaktan kontrol edilmesine kadar her alanda en iyi çözümü sağlayacak binlerce kW’lık tecrübeye ve uzmanlığa sahibiz.

Birlikte çalışalım.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

AHMETTURANGAZİ OSB MAH. OSB-19. SK. NO:20, Merkez/Sivas

  OFİS HATTI

  0 (346) 223 00 00

  E POSTA ADRESİ

  info@hangesenerji.com

  ÇALIŞMA SAATLERİ

  8:00 – 18:00

  OFİS HATTI

  0 (346) 223 00 00

  E POSTA ADRESİ

  info@hangesenerji.com

  ÇALIŞMA SAATLERİ

  8:00 – 18:00