Proje Açıklaması

GÜNEŞ ENERJİ SANTRAL KURULUMU

GES Projelerinde projelendirmeden kabul ve garanti sürecine kadar hemen her aşamada EPC firması olarak hizmet vermekteyiz.

HİZMET BİLGİLERİ

Hanges enerji olarak projenizin elektriksel, mekaniksel, ve Epc kurulumunu profesyonel kadro ve alanlarında uzman mühendislerimizce gerçekleştiriyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Enerji İyileştirme Hizmetleri

Tarafımızca veya başka firmalarca kurulumu yapılmış olan Güneş Enerji Santral’leri için düzenli bakım hizmetinin yanı sıra, bu santrallerin daha verimli hale getirilebilmesi için fikir alışverişinde bulunur. Uygun görülmesi durumunda Santral için en uygun iyileştirme programına karar verilerek uygulanmaktadır.

Hanges Enerji Fizibilite Çalışmaları

Hanges Enerji olarak kendi bünyemizde yetiştirmiş olduğumuz mühendis kadromuz ile yatırımcılarımıza yardımcı olmak adına enerji ihtiyacı incelemesi, kurulum alan incelemesi ve güneş enerji santraline yönelik tüm soruları cevaplamak amacıyla ücretsiz fizibilite raporunu sizlere sunuyoruz.

Sizin için en uygun Güneş Paneli, İnverter (Evirici), konstrüksiyon, izleme ve güvenlik sistemini örnek bir Simülasyon hazırlanarak sizlere sunmaktayız.

Fizibilite Rapor İçin Gerekli Bilgiler

 • Son yıla ait elektrik fatura nüshası

 • GES kurulması planlanan bölgenin konum bilgileri
 • Santral alanının görseli 

 • Güneş enerji sahasının eğim, en, boy, yükseklik ölçüleri

Hanges Enerji Ön Fizibilite

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 8:00 – 18:00
Cumartesi 8:00 – 18:00
Pazar –          

LOKASYON BİLGİSİ

Bizimle iletişime geçin.

DİĞER HİZMETLER

GES SCADA SİSTEMİ

Güneş Enerji Santral kurulumlarında genel itibari ile birlikte kurulan Scada sistemi sayesinde santral ile olan veri iletişimi kolaylıkla sağlanmaktadır.

DAHA FAZLA OKU

ENERJİ NAKİL HATTI

ENH, elektrik santralinde kontrollü ve planlı olarak elde edilmiş elektrik enerjisinin, santrallerden dağıtım hatlarına iletilmesini sağlayan hatlardır.

DAHA FAZLA OKU

KAMERA VE AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Güneş Enerji Santralleri için ihtiyaç duyulan bir diğer konu ise santralin güvenliğidir.

DAHA FAZLA OKU

PROJE YÖNETİMİ

Güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan ve santral kurulumu için müşterilerine her detayı titizlik ile oluşturulmuş projeler geliştirerek enerji çözümleri…

DAHA FAZLA OKU

MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK

Güneş Enerji Sistemlerine dayalı proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güvenilir ve bağımsız mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

DAHA FAZLA OKU

KALİTE GARANTİSİ

Güneş Enerji Santral (GES) kurulumları sonrasında sözleşmeye bağlı olarak 1 veya 2 yıl süre ile yüklenici firmalarca işçilik garantisi kapsamındadır. Santral kurulumu tamamlandıktan sonra düzenli bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra GES için kurulmuş olan SCADA Sistemi ile veriler düzenli olarak takip edilerek güneş enerji santralinde problem oluşması durumunda müdahale edilerek sorunlar, kalıcı çözüme ulaştırılmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

AHMETTURANGAZİ OSB MAH. OSB-19. SK. NO:20, Merkez/Sivas

  OFİS HATTI

  0 (346) 223 00 00

  E POSTA ADRESİ

  info@hangesenerji.com

  ÇALIŞMA SAATLERİ

  8:00 – 18:00

  OFİS HATTI

  0 (346) 223 00 00

  E POSTA ADRESİ

  info@hangesenerji.com

  WORKING HOURS

  8:00 – 18:00